GÜNDEM-YAŞAM, POLİTİKA Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

6 bin ev ve 20 bin kişiyi ziyaret ettiler

09 Haziran 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

CHP Anamur İlçe gönüllüleri, seçim çalışmaları kapsamında Anamur?un 37 köyünü gezerek yaklaşık 6 bin hane ve 20 bin kişiyi ziyaret etti
İlçe yönetim kurulu üyeleri Dr. Nevin Özel koordinatörlüğünde yöneticiler, Fatma Sümer, Muhittin Tok, Ali Tüzmen, Kadın Kolları Başkanı Latife Aslan ve Gençlik Kolları Başkanı Nuri Özgün ile yaklaşık 50 kişilik partili gönüllü grubundan oluşan ekip, Anamur?un 37 köyünde, 6 bin evi ziyaret etti, 20 bin   kişiyle görüşerek parti politikalarını anlattı.
Aday listelerinin açıklanmasıyla çalışmaya başlayan ekip, evlerde, yolda ve bahçede ziyaret ettiği vatandaşlara parti programını anlattı, beklentilerini not etti.
İlçe Başkanı Gökçin Yalçın, Cumhuriyet Halk Partisi gönüllü ekibi, köylerdeki çalışmasını tamamladığını, mahallelerdeki çalışmaların ise bitirilmek üzere olduğu belirtti. 
CHP Gönüllü ekibi; Gülendam Karaman, Ülkü Yaşatürk, Şerife Müftüoğlu, Rana Topçu, Zekiye Dönbak, Behice Kocabıyık, Nermin Doğan, Sultan Aplhan, Zübeyde Katık, Ayşe Kılnç, Feray Özgün, Ferda Koz, Ertan Özdemir, Belgin Gökyar, Ayşe Ünlü, Sakine Özdemir, Aynur Akpınar, Aysel Akkuş, Safiye Gündoğmuş, Yurday Köşk, Cemile Çöl, Lütfiye Ünal, Hatice Aydın, Selime Toprak Şimşek, Esma Çağlar, Sevim Arslan, Gürdal Sümer, Halil Bulut, Kiraz Tok, Kiraz Baç, Şenay Tüzmen, Bora Yıldız, Adil Ünal, Hatice Özalp, Hatice Kilis, Ayşe Evren, Abdurrahman Çetin, Gülşen Çetin, Naci Müftüoğlu, Mehmet Uysal, Abdullah Aydın, Nazile Oktan, Yıldız Şenel, Yeliz Ketir, Ahmet Özgün, Fatma Erdal, Şenel Çetin, Fadime Öztürk Yeşim Kaya, Kenan Özalp ve Nezihe Bulut? tan oluşuyor. chp002chp0012chp003chp004chp005chp006chp007chp008chp009chp010chp011chp012chp013chp014chp015chp016chp017chp018chp019chp020chp021chp022chp023chp024chp025chp026

Yapılan Yorumlar:6 Adet

 1. Volkan ASLAN Yorumu:

  Haberi okurken tüylerim diken diken oldu. Keşke her ilçe teşkilatı Anamur’daki gibi çalışsa. AKP nin İzmir’de dağıttığı rüşvetlere rağmen(takım elbise-altın kesesi-yiyecek yardımı) CHP sadece davalarına olan inançları ile bu yolda mücadele ediyorlar. İnsanları biraz olsun “düşünmeye” sevk edebiliyorlar ise ne mutlu. Umarım çalışmalar yeterli sonucu verir. Herkese, bu yolda gece-gündüz demeden gösterdiği çaba için teşekkür ediyorum.

 2. cen33 Yorumu:

  Acaba 13 haziranda da ve sonrasında da gezecekler mi eğer kazanırlasa (!).

 3. cen33 Yorumu:

  Neden yorumlarımız onaylanmıyor acaba. Eleştirmek ve eleştirilmek neden kötü. Birşey yazmadım biraz önce sadece ded,m ki 13 hazirandan sonrada gezebileceklermi dedim.

 4. abdullah aydın Yorumu:

  sevgili cen33 yorumlamak güzel bir davranış, ama açık isimle yorum yapmak en üzel davranış olsa gerek.sanırım site sahibide bunu dikkate almış olsa gerek.

 5. İLHAN Yorumu:

  cunhuriyet halk partisinin yöneticileri ve gönül verenler için köy köy mahalle mahalle dolaşanlara teşekür ederiz :))

 6. cenk yıldız Yorumu:

  Sorun oysa eğer sorun yok. Ama belli bir zaman geçmesi için beklediler sanıyorum art niyet aramadım, şu an görüyorum ki ikisini de yayınlamışlar. teşekkürler…

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar