Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur?da SBS yarın.

03 Haziran 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

xxx001Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Aziz Dağıstan, Anamur?da Seviye Belirleme Sınavı?na (SBS) 2 bin 74 öğrencinin katılacağını bildirdi.
Dağıstan, yaptığı açıklamada, sınavın Anadolu ve Anamur liseleri ile Akdeniz ve Vakıfbank Atatürk ilköğretim okullarındaki yaklaşık 60 salonda yapılacağını belirterek, ?Cumartesi ve pazar günü saat 10: 00 ile 12:00 arasında yapılacak sınav için bütün hazırlıklar tamamlandı. Sınava yarın 1024 8. sınıf öğrenci ile pazar günü 1054 7. sınıf öğrenci katılacak. İlçe Sınav Kurulu olarak her türlü önlemi aldık? dedi.
Kurul olarak seçim çalışmaları yapan siyasi partilere sınav saatlerinde sınav yapılan okulların çevresinde gürültü yapılmaması için uyarı yapıldığını ifade eden Dağıstan, ?Bu sınav çocuklarımızın geleceği için çok önemli. Çocuklarımızın diğer sınavlarda olduğu gibi bu sınava bir daha girme şansları yok. Bu yüzden siyasi partilerimizin sınav saatlerinde çalışmalarını durdurmalarını istiyoruz. Çocuklarımız için bu hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz? diye konuştu.
Dağıstan, sınava girecek öğrencilere de başarılar diledi.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar